סרטי הדרכה

סרטוני הדרכה הינם הפתרון האידיאלי והחסכוני למתן שירות ללקוחות החברה, הנוגע להסברים על מוצריה ושירותיה ואופן השימוש בהם.

שירות לקוחות הינו אחת הפעילויות החשובות ביותר של כל עסק. כחלק משירות זה, ניתן ללקוחות החברה מענה על אופן השימוש בשירותיה ומוצריה, הוראות התקנה או תפעול, הסברים על כלים ועזרים ומתן פתרון לבעיות. בעוד חברות וארגונים רבים מעניקים שירות זה באמצעות נציגים הנותנים מענה בטלפון, בצ'אט או במייל, ישנם עסקים הבוחרים לייעל פעילות זו מבחינת חיסכון בכוח אדם ומשאבים ומעניקים ללקוחותיהם את כל הנדרש באמצעות סרטוני הדרכה.

סרטוני ההדרכה מופצים לכלל הלקוחות, אף לפני רכישת המוצרים או השירותים ומעניקים הן לחברה והן ללקוחותיה יתרונות רבים: הסרת חסמים הנובעים מחשש משירות או מוצר לא מוכר, הפשטת מורכבות השימוש במוצרים ובשירותי החברה, מתן ביטחון ללקוח ברכישתם ויצירת רושם חיובי על הלקוחות בכך שהחברה מכוונת לקוח ומפגינה אכפתיות ודאגה לטובת ולרווחת הלקוח, רצון למתן שירות איכותי מקיף ומחוייבות לשביעות רצונו ממוצריה ושירותיה וליכולתו ליהנות מהשימוש בהם.

כמו כן, סרטוני הדרכה יכולים לשמש גם את צוות החברה עצמה בכל הנוגע לתפעול מערכות פנימיות, נהלי עבודה, הטמעת תרבות ארגונית וכו'.

חברת ארטקור מדיה, מתמחים בהפקת סרטוני תדמית וסרטוני הדרכה ומעניקים שירותי יצירת והפקת סרטונים לכלל הענפים במשק ולענף ההייטק בפרט, תוך מתן מענה מקיף לכל צרכי החברה ומטרותיה.

דן אנד בראדסטריט ישראל

LATTO סדרת סרטי הדרכה ללקוח

מכבי שירותי בריאות - סרטון הדרכה

Elastimed - active compression stocking

מעוף, סוכנות לעסקים קטנים