סרטים מבוססי עדויות - טסטמוניאלס

סרטוני עדות, הידועים גם בכינויים טסטמוניאלס הינם טקטיקה שיווקית אשר החלה דרכה כבר בסוף שנות ה – 90 של המאה הקודמת, אך עדיין נחשבת לאפקטיבית ואטרקטיבית בעיני הקהל. אז מה סודם של סרטוני העדות ומדוע גם לכם כדאי להפיק סרטון מסוג זה עבור העסק? טסטמוניאלס – כי אותנטיות עדיין מוכרת.

בבואכם ליצור סרטון תדמית, אין ספק כי תציגו את חברתכם ואת את מוצריה ושירותיה באופן החיובי והמחמיא ביותר. זאת, עם שלל מחמאות, הדגשת חוזקות והבלטת כל ערך מוסף הקיים על פני מה שמציעים מתחריכם. עם זאת, הקהל בימינו כבר אדיש למסרים שיווקיים ומבין כי פרסום חיובי מצד החברה אינו אובייקטיבי ומסריו מגיעים היישר ממחלקות השיווק של החברה.

עם זאת, הוכח כי האדישות למסרים שיווקיים והמגננות מפניהם יורדות כשהמסר השיווקי מגיע "מאחד מאיתנו". כאשר מצולמת ביקורת על מוצר או שירות, הניתנת על ידי משתמש "מן השורה", היא מחזקת את המותג, יוצרת חיבור עם הצופה, תחושת הזדהות והרגשה חיובית כלפי המוצר או השירות, הנובעת מכך שמישהו עם בעיה כמו שלנו מצא את הפתרון ואם הפתרון מתאים עבורו הרי שהוא מתאים גם עבורנו.

אנו בארטקור מדיה יוצרים ומפיקים סרטוני עדויות, תוך יצירת תחושת אותנטיות ובהתאם לערכי המותג, מוצריו ושירותיו, על מנת להשיג את האפקטיביות המקסימלית בעת החשיפה בפני קהל היעד.

Taboola - לקוחות מחו"ל

Cloud Share - Cloud Share for Training

Logz.IO - Dor Makaba about working with logz.IO

Logz.IO - Snyk about working with
Logz.IO

עמותת בית הלל - יצחק

עמותת ישראל - פרויקט דור תש"ח
יחיאל קדישאי

עמותת ישראל - פרויקט דור תש"ח
עוזי ציזלינג

עמותת בית הלל - דאוס אסתר