צילום הרצאות

הזמנתם הרצאה לאירוע חברה או לכנס לקוחות? מעוניינים לתעד אותה? נעים מאד! אנחנו Artcore Media ונשמח לצלם ולתעד עבורכם את האירוע, תוך שימוש בציוד הצילום וסאונד המתקדם ביותר.

אין כמו הרצאה טובה! הרצאות המאורגנות מטעם העסק או כחלק מכנס הינן בעלות ערך רב עבור הקהל ועבור המארגנים כאחד. ההרצאות ניתנות למינוף לצרכים פרטיים ועסקיים רבים ובהם: הוספה למאגרי ידע, מכירה ומתן צפייה בתשלום, צרכים שיווקיים ותדמיתיים, תיעוד פנימי של בעלי האירוע וכו'.

חשוב שכל הרצאה תהיה מעניינת, רלוונטית לקהל, ובעלת ערך מוסף עבורו. אבל חשוב לא פחות מכל אלה – שהיא תתועד. אז אם טרחתם והשקעתם בהרצאה איכותית לכבוד אורחיכם ולכבוד העסק שלכם, מחובתכם לתעד זאת לכל שימוש עתידי. לשם כך, השקיעו גם בצילומה של ההרצאה באמצעות צוות צילום מיומן בעל ציוד מקצועי ואיכותי, אשר יוכל להבטיח כי תיעוד ההרצאה יאפשר צפייה ושמע איכותיים שלה לטווח הרחוק ולכל שימוש בו תחפצו.

אנו ב – Artcore מציעים שירותי צילום הרצאות בהתאמה אישית, ומבטיחים כיסוי ויז'ואל וסאונד מלאים, של הנואמים, הסביבה והקהל, המותאמים לחלל בו מתבצעת ההרצאה, לתנאים הסביבתיים ולדרישותיו וציפיותיו של הלקוח.

ServerLess Days TLV

DevOps Days Tel Aviv

Yalla Devops 2019

Reversim summit 2018

הכנס השנתי של 2017 Wix Engineering

Reversim summit 2017

הכנס השנתי של Wix Engineering 2018

Pycon Israel 2019

Cloud Native Day Tel Aviv

Reversim summit 2019

Open Stack Israel

כנס מדע ותודעה 7

GopherCon Israel

הכנס השנתי של העמותה לפסיכוסומטיקה
במיילדות וגניקולוגיה

StatsCraft

DataHack