מהשילוב של ציוד מקצועי וצוות כשרוני יוצאים דברים נפלאים

שירותי צילום נוספים

"שירותי צילום" – ככה אנחנו קוראים לחיבור המיוחד שקורה אצלנו בחברת ההפקות "Artcore Media" בין ציוד הצילום שלנו לאנשים שמפעילים אותו לצורך של הלקוחות שלנו

מעוניינים להשכיר את יכולות הצילום והשירות של גידי או אנשי הצוות האחרים שלנו אבל אין לכם צורך בכל ההפקה, כתיבת התסריט או עריכה זה בהחלט אפשרי. בין אם זה להשכיר את האולפן הירוק שלנו, צילום קליפ, צילומי רחפן (עם רשיון כמובן), צילום הופעות חיות (עם דגש על הופעות סטנד אפ) או צילום סרטון מבוסס עדויות (טסטמוניאלס), אנחנו פה בשביל לעזור לכם בכל צורך שעולה לכם עם הפתרון הטוב ביותר.

ציוד הצילום בו אנחנו משתמשים הוא מגוון ומתקדם ביותר. אנחנו יוצאים לשטח רק עם מצלמות חדשות שמייצרות חומרים ברמה הגבוהה ביותר, ומציעים עבורכם פתרונות ורעיונות שיתנו לכם את ה'edge' הייחודי אותו אתם מחפשים ויעניקו לכם יתרון עצום על פני המתחרים – בין אם זה צילום ברחפן או הקמה של מערך מולטי-קאם (מספר מצלמות).

אך לא משנה כמה מתקדם הציוד שתמצאו אצלנו, מה שעושה את ההבדל מבחינתנו הם האנשים שלנו:
 לא רק שצוות הצילום שלנו ב-"Artcore Media" מוכשר ומיומן, עם נסיון של שנים בהפקות מוצלחות עבור המגזר העסקי והפרטי – כל אחד מהאנשים שמרכיבים את הצוות הוא יוצר, בעל התשוקה להוציא לפועל יצירה שתרתק ותעביר סיפור ייחודי שאיש עוד לא שמע.

אתם מוזמנים לפנות אלינו עבור כל צרכי הצילום שלכם, ולהיחשף לחיבור המיוחד בין ציוד מהשורה הראשונה לצלמים מוכשרים שיודעים לעשות באמצעותו קסמים.

טסטמוניאלס - עדויות