צילום באמצעות רחפן

השימוש ברחפנים הפך בשנים האחרונות לתחביב פופולארי בקרב רבים, המבלים שעות רבות בהטסתו ובצילום נופים ואתרים לשם ההנאה. עם זאת, השימוש ברחפנים הורחב גם בפן המקצועי ומאפשר כיום צילומים איכותיים ביותר לכל מטרה, בעולם העסקים, בתעשייה, בתחום השיווק והפרסום ואף עבור ארגונים ומוסדות ממשלתיים.

צילום באמצעות רחפן מעניק בימינו יכולות רבות, אשר עד לפני מספר שנים כמעט ולא היו ברות השגה. כעת, מנוצלת הטכנולוגיה והיכולת לצלם ממעוף הציפור לשלל מטרות עבור עסקים, חברות וארגונים מכלל הענפים במשק ובענף ההייטק בפרט.

בין אם מדובר בצילומים למטרות סרטי תדמית או קליפים, לתיעוד הופעות או אירועים ובין אם לצרכים מקצועיים כדוגמת תיעוד שטחים או מעקב אחר התקדמות בפרוייקטים של בניין או פיתוח אזורי, צילום באמצעות רחפן מהווה פיתרון יעיל ואיכותי לקבלת תמונות סטילס או וידאו איכותיים, ממגוון מרחקים וזוויות צילום ייחודיות.

על מנת לספק צילומים איכותיים מעין אלו, נדרש שילוב של רחפנים חדשניים ובעלי יכולות מתקדמות, עם מצלמות איכותיות ביותר, המתופעלים על ידי צוות מיומן ומקצועי, המתמחה בצילומי רחפן, לכל מטרה וצורך.

אנחנו בארטקור מדיה, נשמח להציע שירותי צילום מרחפן כולל מטיס עם רשיון, באיכות הגבוהה ביותר ותוך שימוש בציוד ובטכנולוגיה המתקדמים ביותר, תוך מתן ייעוץ מקצועי והתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

כפר הנוקדים – אורחן לתגלית

עיריית מודיעין – סרט ליום העצמאות 2017

Peace Of Heaven

Peace Of Heaven 2

נוף ישראלי ממעוף הציפור

מגוון צילומי אוויר

מסיבת DJ's על גג מגדל משה אביב

Peace Of Heaven 2