חברות וארגונים משקיעים כיום משאבים ותקציבים בהפקת ערבי חברה, המיועדים להעלאת שביעות רצון ומוטיבציית העובדים. כחלק בלתי נפרד מהפקת אירועים אלו, מופקים גם סרטוני תדמית פנימיים שמטרותיהם ברורות לכל – הגברת מוטיבציית העובדים, הזדהותם עם המותג וחיזוק חיבורם לחברה.

מתכננים את אירוע החברה המושלם עבור העובדים? כדי שיהיה מושלם גם עבור החברה עצמה ועבור אסטרטגיית המשאב האנושי שלכם, אל תוותרו על סרטון תדמית שיהפוך גם את העובדים שלכם ל"מורעלים"!

מוטיבציית עובדים וחיבורם לחברה הוכחו כמשפיעים באופן ישיר על תפוקתם של העובדים. לכן, מנצלות חברות רבות את ערבי החברה לצרכים אלו. כחלק מאסטרטגיה זו של מחלקת משאבי האנוש והנהלת החברה, מופקים סרטונים המיועדים להיות מוקרנים בפני עובדי ומנהלי החברה, להציג את ערכיה וחוזקותיה, לחזק את הרגשת השייכות של העובדים לחברה ולמותג, ליצור גאוות יחידה ובשורה התחתונה לחזק את החיבור של העובדים לחברה, את נאמנותם, את המוטיבציה ואת רצונם להמשיך לתת מעצמם את המקסימום עבור מקום עבודתם.

חברת ארטקור מדיה, המתמחה בהפקת סרטוני תדמית לכלל ענפי המשק ולענף ההייטק בפרט, מפיקה סרטונים ייעודיים לאירועי חברה, המופקים בתיאום מלא עם מחלקות משאבי האנוש ובהתאם למטרותיהן על מנת לגעת באופן המדויק והנכון ביותר בכל עובד ומנהל הצופים בהם.

נופש חברת פלאפון בכרתים

המורה של המדינה 2018
הפקה ובימוי: אלעד רת
צילום: גידי פישר

Taboola SKO "Publisher" Video
Video 1 /6

Sciplay
Employees biggest success