כנסים והרצאות כנסים והרצאות

אנחנו בחברת ההפקות "Artcore Media" יודעים -

לא משנה אם אתם מרצה או בעל עסק המתכוננים לתת הרצאה בפני קהל של עשרות אנשים; או המפיקים של כנס ענק שהולך לכלול מספר ענק של הרצאות ופאנלים בכמה אולמות עבור אלפי מוזמנים – ארגון אירוע הכולל עמידה פרונטאלית מול קהל הוא עיסוק מלחיץ, על אחת כמה וכמה אתם צריכים לדאוג שהצילומים יצאו טובים.

החברה שלנו מבטיחה לכם 2 דברים:

  • אנחנו נספק לכם את שקט נפשי לכם, בכדי שתוכלו להתעסק עם מה שבאמת חשוב. הצוות המקצועי שלנו ייקח על עצמו את כל האספקטים הקשורים לתיעוד וצילום האירוע, ויציע עבורכם את הפתרונות הטובים ביותר לצרכי האירוע.
  • אנחנו נעניק לכם התוצר הטוב ביותר לאחר סיום האירוע. צוות הפוסט שלנו יערוך את חומרי הגלם לכדי תוצר שתוכלו להיות מרוצים ממנו ולהשתמש בו לצרכים העסקיים שלכם – בין אם זה שימוש פנימי בחברה או כסרטון שיווקי עבור אתר האינטרנט לשיתוף ברשתות החברתיות.

סרטון תדמית מנצח הוא הכלי השיווקי החזק ביותר שקיים, ובודאי היום. סרטון תדמית מנצח מדבר ללקוחות שלכם בשפה קולחת וברורה ומסכם את החוויה והייחודיות של העסק שלכם, גם ללקוחות ותיקים וגם למי שנתקל בעם בפעם הראשונה. סרטון תדמית מנצח חושף ופותח בפניכם לקוחות ושווקים חדשים, מגדיל את המכירות והכי חשוב: מכתיב איך אנשים תופסים את העסק שלכם.

צרו איתנו קשר לצילום הכנס או ההרצאה הבאים שלכם, ותיהנו משקט נפשי בזמן האירוע וממוצר שתוכלו להתגאות בו.