גרין סקרין סטודיו - צילומים באולפן ירוק

צילום סרטוני תדמית, הדרכה, טסטמוניאלס וכו' הפך לחלק בלתי נפרד מפעילותם השיווקית, המכירתית והתדמיתית של עסקים, קטנים כגדולים, חברות וארגונים. עם זאת, סרטונים רגילים אינם מספיקים לעיתים על מנת ליצור בולטות או שאין ביכולתם לתת מענה לדרישותיהם של הלקוחות. אחד הפתרונות המקוריים והמבוקשים ביותר כיום לבעיה זו הינו השימוש באולפן ירוק.

אולפן ירוק (הידוע גם כאולפן "גרין סקרין"), מאפשר יצירת סרטוני תדמית, שיווק, קד"מ או הדרכה בגמישות גבוהה, עם צוות מצומצם ובזמן קצר. המשתמשים באולפן ירוק לשם הפקת סרטונים, מכל סוג שהו, נהנים משירות All in One שכן כל הצוות, האמצעים הטכנולוגיים, ציוד הצילום, הסאונד, הפרומפטר והתאורה, מרוכזים במקום אחד וניתנים לשימוש בכל אופן שיידרש.

השימוש בסטודיו ירוק מאפשר שליטה מלאה בנראות הסביבה בסרטון ונטרול כל הפרעה שאינה רצויה ובכך מבטיח יעילות מקסימלית בצילום הפרזנטור. כחלק מיתרונות השימוש באולפן ירוק, נהנים הלקוחות המשתמשים בו מהיכולת לשלוט ברקע ובאפקטים ולהתאימם לאופי הסרטון ולמאפייני המותג והחברה. כך, ניתן ליצור סרטון איכותי, מיוחד מקורי ומעניין, אשר ימשוך את תשומת ליבם של הצופים, יבלוט על פני סרטונים אחרים וישמש את החברה להצגה בכל אירוע או ערוץ נדרשים: כנסים ותערוכות, רשתות חברתיות, אירועי קד"מ ויח"צ, הדרכה ועוד.

האולפן הירוק של חברת ארטקור מאפשר גם לכם ליהנות מיתרונותיו הרבים, תוך ליווי צמוד של צוות החברה ומתן ייעוץ מקצועי בכל הנוגע להתאמת האולפן לסרטון ומטרותיו, בימוי, נראות, סאונד ועוד.

הקשיבי לקולנו הקשיבי לקולך

אסף יצחקי – מג'יק 1

Big Shot Trading

הישמעלים

האמת על ישראל עם דני איילון

קליפ של אור בן דוד ורון נשר - שכונה

שרוטונים – הסיפור האמיתי באמת – מזג האוויר

שמואל בן אריה (Pioneer) - למה לא צריך לפחד מבועות פיננסיות

דפנה גונן (pioneer) - שבעת הקריטריונים לבחירת הפמילי אופיס המתאים לכם

מכבי שירותי בריאות - זכויות סוציאליות של בן משפחה מטפל
קריאטיב הפקה ופוסט - Snap Creative

מכבי - הכנה להרדמות לקראת טיפול שיניים לילדים
קריאטיב הפקה ופוסט - Snap Creative

Infinity Labs - סרטון לכנס בוגרים